شیلد محافظ صورت چیست ؟

شیلد محافظ صورت چیست ؟

اگر ناچار به خروج از منزل باشیم چگونه می‌توانیم از خود در برابر این ویروس های خطرناک محافظت کنیم؟ در میان لوازم ایمنی بهترین و کامل‌ترین محصول برای این منظور، شیلد محافظ صورت می‌باشد. اما شیلد محافظ صورت چیست و چه کاربردی دارد؟

 به طور قطع و یقین بهترین راه مبارزه با این ویروسها مخصوصا ویروس کرونا ، ماندن در خانه و قطع زنجیره انتقال است.وای اگر به هر دلیل مجبور به خارج شدن از منزل هستید استفاده از محصولات محافظ فردی مخصوصا شیلد محافظ صورت و ماسک های فیلتر دار و همچنین دستکش های مناسب برای این امر را فراموش نکنید .

شیلد محافظ صورت

 شیلد یک کلمه انگلیسی به معنای حائل و محافظ می‌باشد. یا به عبارت بهتر فاصله ‌انداز میان دو شی، مانند عملی که پنجره انجام می‌دهد و میان فضای داخل منزل یا خودرو و محیط بیرون، فاصله ایجاد می‌کند. در این میان کار شیلد محافظ صورت  به عنوان یک  وسیله حفاظت فردی ، ایجاد حفاظ در مقابل صورت کاربرد دارد بگونه‌ای که کل صورت فرد تا زیر چانه پوشش داده شود. در این حالت حتی هوای محیط نیز بطور مستقیم به صورت برخورد نمی‌کند. با این اوصاف در حین استفاده از شیلد صورت ، نیاز به استفاده از  عینک ایمنی هم نیست.

این محصول به یک هدگیر که روی سر می‌نشیند مجهز است که اندازه آن با سایز سر کاربر تنظیم می‌شود و از نقطه اتصال با یک زاویه ۹۰ درجه به بالا و پایین حرکت می‌کند. شیلد محافظ صورت  را معمولا از جنس پلی کربنات تولید می‌کنند که سخت و مقاوم و همین طور شکل پذیرست. زیرا لازم است که شکل منحنی داشته باشد و دورتادور صورت را بپوشاند. استفاده همزمان از یک شیلد و یک ماسک تنفسی سوپاپ‌دار FFP۲  یا FFP۳  ترکیبی عالی و قابل اطمینان در برابر ویروس کرونا می‌سازد. یادآور می‌شویم پلی کربنات پلیمری ضد آب است. بنابراین  شیلد برخلاف ماسک فیلتردار یکبار مصرف نیست و قابل شستشو و استفاده متناوب می‌باشد.

برای مشاهده و خرید این محصول کاربردی ( شیلد محافظ صورت ) کلیک نمایید .

×


×