درباره روپوش سفید

درباره روپوش سفید

روپوش سفید، که به عنوان روپوش آزمایشگاهی نیز شناخته می‌شود، یک لباس است که توسط متخصصین در زمینه پزشکی یا آزمایشگاه استفاده می‌شود. روپوش باعث حفاظت از لباس افراد شده یا می‌تواند به عنوان یک لباس مستقل عمل کند. این لباس از رنگ سفید و معمولاً با الیاف پنبه، کتان یا پلی استر ساخته شده‌است که اجازه می‌دهد آن را در دمای بالا شستشو داده و به آسانی تمیز کرد.

همچنین روپوش به عنوان یک نماد آموزشی در کشورهای آرژانتین و اروگوئه به حساب می‌آید، که توسط دانشجویان و معلمان مدارس دولتی بکار گرفته می‌شود. در تونس و موزامبیک، معلمان از روپوش برای محافظت لباس‌های شخصی خود از گچ استفاده می‌کنند.

برای مشاوره و خرید روپوش سفید پزشکی کلیک نمایید .

روپوش پزشکی دارای انواع مختلفی بوده و می تواند بلند یا کوتاه و دارای رنگ و جنس های متفاوت باشد. عموما مدل بلند آن برای خانم ها و از مدل کوتاه آن برای آقایان استفاده می شود. این وسیله جهت محافظت از بدن و لباس و همچنین رعایت بهداشت و نظافت کاربرد دارد. جنس این روپوش ها از پارچه هایی با درصدهای مختلفی از نخ و پلی استر تولید می شوند.

دلیل ارجحیت رنگ سفید القای حس تمیزی و همچنین دیدن کوچکترین آلودگی و لکه بر روی لباس است. جنس روپوش بهتر است پنبه، لینن یا ترکیب پنبه و پلی استر باشد چرا که امکان شستشوی لباس در دمای بالا را موجب شده و به راحتی می توان تمیزی پارچه را تشخیص داد. طبق تحقیقات انجام شده درصدبالایی از بیماران نیز ترجیح میدهند پزشک خود را در روپوش سفید  ببینند.

فروشگاه سینوهه مفتخر است که از بهترین برندهای  موجود دنیا این نوع روپوش را  برای استفاده های گوناگون عرضه می کند.

 

روپوش پزشکی سفید

×


×