واتر جت چیست و چه کاربردی دارد؟

واتر جت چیست و چه کاربردی دارد؟

با دستگاه واتر جت بیشتر اشنا شوید

در طول روز، مواد غذایی و آلودگی های بسیار زیادی وارد دهان شما می شود. که این مواد غذایی به راحتی از دهان خارج نمی شوند. واتر جت، به گونه ای کار می کند که به طور دقیق، تمامی دندان های شما را تمیز نموده و هر گونه باکتری های موجود در دهان و دندان را از بین ببرد.

واتر جت ، نوعی دستگاه می باشد که می تواند آب را با فشار زیاد خارج کند. از این دستگاه، به منظور پاک سازی دندان استفاده شده و می تواند به طور قابل توجهی دندان های شما را تمیز و پاکیزه نماید. به بیان دقیق تر، با توجه به این که دستگاه واتر جت آب را با فشار از خود خارج می کند، تمامی میکروب ها و همچنین آلودگی ها در دهان و دندان های شما را پاک سازی می کند.

چرا باید واتر جت بخریم؟

تمیز نمودن و مراقبت دهان و دندان ها امری بسیار مهم و حیاتی می باشد. به گونه ای که انسان ها در طول روز، باید سه بار اقدام به پاکسازی دندان های خود کنند. اما با این وجود، باز هم نمی توان تمیز شدن دندان ها را تضمین نمود. چرا که دسترسی به برخی از دندان ها و پاکیزه نموده تمامی بخش های دهان، بسیار دشوار می باشد.

در واقع مسواک و نخ دندان ، نمی توانند به طور دقیق و کامل تمامی بخش ها و اطراف دندان را تمیز کنند. به همین منظور نیاز به دستگاه و محصولی است که بتواند به راحتی به بخش های غیر قابل دسترس نیز رسیده و در نهایت، پاکیزگی را برای آن ها به ارمغان بیاورد.

فواید و مزایای استفاده از دستگاه واترجت

دستگاه واترجت به گونه ای ساخته شده است که می تواند به طور دقیق و قابل توجهی تمامی بخش های دهان را تمیز نماید. حتی جالب است بدانید که فشار ابی که این دستگاه دارد، سبب می شود تا باکتری ها و میکروب هایی که به طور عمقی در دهان وجود دارند.

لازم به ذکر است که تحقیقات و بررسی های بسیار زیادی بر روی دستگاه واتر جت صورت گرفته است. و طبق این تحقیقات، مشخص شده است که میزان تاثیر گذاری دستگاه واتر جت ، تا دو برابر و یا حتی بیشتر از تاثیرات و عملکردی که مسواک و یا حتی نخ دندان دارد است. این آمار توجه افراد بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرد و در نهایت، سبب شد تا میزان تقاضا برای خرید واترجت به طور قابل توجهی بالا رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره کلیک نمایید .

کاربرد واتر جت در دندانهای ایمپلنت

افرادی که دندان های خود را ایمپلنت کرده اند، باید به طور مرتب و دائمی، دندان های خود را تمیز نمایند. میزان حساسیتی که باید برای تمیز نمودن ایمپلنت به خرج داد بسیار بالا است و در واقع باید زمان زیادی را برای تمیز نمودن آن ها صرف نمود. باید بدانید که با استفاده از دستگاه واترجت، می توان به راحتی و بدون گذاشتن زمان بسیار زیاد، اقدام به تمیز نمودن دندان های خود کنید.

اگر دندان هایتان ایمپلنت است به منظور جلوگیری از التهاب لثه های خود، حتما از دستگاه واتر جت استفاده کنید. شما می توانید به راحتی این دستگاه را تهیه کنید و باید اشاره کنیم که قیمت دستگاه واتر جت بسیار مناسب و به صرفه می باشد. اگر تجربه استفاده از واتر جت را دارید، نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 


واتر جت چیست ؟

خرید واتر جت

قیمت واتر جت

×


×