کلاه اتاق عمل ( کلاه جراحی )

کلاه اتاق عمل ( کلاه جراحی )

 کلاه اتاق عمل یا کلاه جراحی از دیگر پوشش های پرسنل بیمارستان و جراحان می باشد که همانند سایر قسمت های لباس جراح از جنس پنبه تولید شده است که خاصیت ضد تعریق دارند و در ضمن این پوشیدن این نوع کلاه جراحی برای جراحان در حین عمل جراحی الزامی است و استفاده از کلاه اتاق عمل به متخصصین جراحی این امکان را می دهد که از ریزش و هم چنین انتقال بیماری ناشی از موی سر در محوطه اتاق عمل و بیمارستان  بیمار تحت عمل جراحی جلوگیری می کند.

جنس کلاه اتاق عمل از پنبه یا مخلوطی از ویسکوز می باشد که به راحتی باعث انتقال تنفس و هوا به سر پرسنل اتاق عمل می شود و از ایجاد تعریق و یا هر گونه آلودگی در ناحیه سر جلوگیری می کند و این امکان را برای فرد به وجود می آورد که دیگر از انتقال آلودگی به محوطه اتاق عمل که یک محوطه کاملا استریل است جلوگیری می کند و محوطه اتاق عمل را برای بیمار کاملا امن می کند و کلاه ها ی جراحی بر اساس استاندارد هایی درست شده اند که مورد تائید سازمان نظام پزشکی هستند و از انتقال هر گونه آلودگی به بیمار جلوگیری می کند.

فروشگاه تجهیزات پزشکی سینوهه ارائه دهنده کلاه اتاق عمل  

جنس کلاه اتاق عمل  بسیار با کیفیت هستند و قابلیت شستشو نیز دارند و فرد می تواند چندین بار از آن استفاده کند در ضمن به خاطر ویژگی ضد آب ژاول بودن این کلاه هاست که می توان آن را چندین بار شستشو داد بدون اینکه هیچ گونه رنگ دهی داشته باشند و می توان از آن چندین بار استفاده نمود. .

بیشتر بخوانید : کلاه پارچه ای اتاق عمل

کلاه های جراحی  در رنگ های متنوع برای تمام سلیقه ها و محیط ها و قابلیت ست شدن با لباس های پزشکی مختلف را دارد. کلاه جراحی  قابل استفاده برای مردان و زنان در محیط های پزشکی ، جراحی و مراکز زیبائی می باشد و بدلیل داشتن الگو و دوختی مناسب و شیک برای هر نوع مرکزی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بدلیل داشتن جنس پارچه ی مناسب و بادوام قابلیت شستشو و استفاده مرتب و طولانی مدت را داراست.

کلاه جراحی  در رنگ های بسیار شکیل و متنوع تولید شده که نه تنها برای استفاده در محیط های گوناگون تولید شده بلکه قابلیت ست کردن آن با رنگ لباس جراحی و پزشکی را نیز دارد.

برای مشاوره و خرید کلاه اتاق عمل کلیک نمایید .

 


×


×