ماسک سه بعدی

ماسک سه بعدی

ماسک سه بعدی ، به نوعی از ماسک گفته میشود که با شیوع ویروس کرونا، توجه همه افراد به آن جلب شد. همانطور که می دانید، انواع مختلفی از ماسک ها در بازار وجود دارد که هر کدام، دارای ویژگی ها و خصوصیات مخصوص به خود می باشد. اما ماسک سه بعدی،  ویژگی هایی داشت که فرای تمامی ماسک ها بود. ماسک های مختلفی که در بازار وجود دارند، طرفداران خاص خود را دارند و امروزه هر فردی، متناسب با سلیقه خود اقدام به خریداری آن می کند. اما هنگامی که ماسک سه بعدی وارد بازار شد، توانست محبوبیت بسیار زیادی را در بین مردم به دست آورد و در مدت زمانی کوتاه، تبدیل به یکی از پر فروش ترین ماسک ها در بازار شود. از جمله مهم ترین عواملی که هر فرد باید به آن توجه کند، داشتن ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد و خاصی بود که سبب می شد هر فردی با هر سلیقه ای، توجه اش به سمت این نوع ماسک جلب شود. امروزه، با وجود بیش از 10 نوع ماسک در بازار، برخی از آن ها نسبت به سایر ماسک ها، دارای تفاوت های بسیار بیشتری می باشد.

ساختار ماسک سه بعدی

ماسک های سه بعدی ، به نوعی از ماسک گفته می شود که آزار بسیار کمتری به پوست انسان می رساند و علاوه بر این، محافظ بسیار خوبی در مقابل جلوگیری از ورود ذرات ریز و به ویژه ویروس ها و آلودگی ها می باشد. به طور کلی باید اشاره کنیم که ماسک سه بعدی، دارای ویژگی ها و خصوصیات متعددی می باشد اما یکی از مهم ترین مشخصه های آن شکل ظاهری این ماسک می باشد. ماسک سه بعدی، که دارای انواع مختلفی می باشد، به گونه ای ساخته شده است که هم پوشش خوبی داشته باشد، هم تمام سطح ماسک با پوست صورت و به ویژه بینی و دهان در تماس نباشد، هم قیمت به صرفه و اقتصادی ای داشته باشد، و به طور کلی با یک تیر، چند نشان بزند.

بیشتر بخوانید :فاکتورهای یک ماسک مناسب چیست

انواع ماسک سه بعدی

ماسک سه بعدی، که آن را با نام های ماسک سه تکه، ماسک سه بعدی kf94، ماسک ماهی، و همچنین ماسک فیش می شناسند، دارای انواع مختلفی می باشند. از جمله انواع ماسک های سه بعدی می توان به ماسک سه بعدی سه لایه، ماسک سه بعدی 4لایه، و ماسک سه بعدی 5 لایه اشاره کرد. هر کدام از این نوع ماسک ها، به مراتب، دارای مقاومت بسیار بالاتری می باشند.

مزایای استفاده از ماسک kf94
ماسک سه بعدی، دارای مزایای متعددی می باشد. در واقع به منظور پوشش تمامی کمبود ها و ایراداتی که تمامی ماسک هایی که تا به امروز تولید می شد، ماسکی با بهترین ویژگی ها ساخته شد تا هر فردی که از آن استفاده می کند، بسیار راحت باشد و گزینه مناسبی را برای فرار از مشکلاتی که سایر ماسک ها تا به امروز داشته اند پیدا کنند. ماسک های سه بعدی، و انواع مختلف آن ها، همگی دارای استاندارد خاصی می باشند و این مساله سبب می شود تا هر فردی، بدون توجه به نوع آن، این نوع ماسک را خریداری کند. در ادامه لیستی از مزایای استفاده از ماسک سه بعدی را ذکر کرده ایم.
1.عدم تماس با بینی و دهان
همانطور که می دانید، گاهی اوقات چسبیدن سطح ماسک تنفسی به دهان می تواند بسیار آزار دهنده باشد. به خصوص زمانی که قصد صحبت با سایر افراد را داریم و این ماسک ها برای صحبت کردن مشکلاتی را به وجود می آورند. اما ماسک سه بعدی، با داشتن ساختار سه تکه ای خود، به گونه ای طراحی شده تا هم تنفس راحتی را به ارمغان آورد، و هم عدم تماس آن با دهان موجب می شود تا مخاطب بتواند به راحتی صحبت کند.
2. مقاومت بسیار بالا
ماسک سه بعدی با داشتن لایه هایی بسیار مقاوم و استفاندارد، گزینه بسیار مناسبی باری استفاده های روزانه می باشد و مخاطب می تواند با خیالی آسوده از ابتلا به ویروس کرونا اقدام به استفاده از این نوع ماسک ها کند.
3. پوشش مناسب
بسیاری از ماسک ها، دارای خلاء های بسیار زیادی هستند که سبب می شوند تا هوای آلوده به راحتی وارد محیط داخلی ماسک شود. به بیان بهتر، برخی از ماسک ها، با داشتن سایز های متعدد، می توانند سبب شوند تا فاصله بسیار زیادی بین ماسک با سطح پوست انسان وجود داشته باشد. و در نتیجه خطر ابتلا به ویروس کرونا و یا انتقال بیماری، بسیار بالا رود. اما ماسک سه بعدی، با پوششی که دارد، می تواند به راحتی تمامی سطح پوست انسان را پوشش دهد و در نتیجه، مانع از ورود هر گونه آلودگی ها و ویروس ها به محیط داخلی ماسک ها شود.
4.قیمت مناسب
بسیاری از ماسک هایی که با استفاده از آن ها، احتمال ابتلا به هر گونه بیماری بسیار کاهش می یابد، دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند. در واقع به علت استفاده های روزانه و بسیار زیاد از ماسک ، و تعویض مکرر هر ماسک پس از ساعات مشخص، هزینه استفاده از آن ها بسیار بالا می رود. و هر فردی مجبور است در طول روز، هزینه نسبتا زیادی را برای خرید ماسک بسیار خوب صرف کند. اما با خرید ماسک سه بعدی می توان به میزان بسیار زیادی هزینه ها را کاهش داد. در واقع، قیمت ماسک سه بعدی به قدری به صرفه و پایین می باشد که می تواند گزینه اقتصادی و بسیار خوبی در مقابل سایر ماسک ها باشد.
5. عدم حساسیت
ماسک سه لایه، با داشتن جنس بسیار خوب، هیچ گونه حساسیتی را برای مخاطب ایجاد نمی کند و افرادی که در طول روز مجبور به استفاده از ماسک هستند و بیش از 8 ساعت در محیط های کاری و بیرون از خانه هستند، می توانند با خرید ماسک سه بعدی kf94 از عدم حساسیت پوست خود به این پارچه ها اطمینان حاصل کنند.

برای مشاوره و خرید انواع ماسک کلیک نمایید

 

ماسک


انتشار:
×


×